how-to-save-a-match-point

Piesakies E-Lekcijai "Tenisa Psiholoģija"

Tas ir jāzin jebkuram, kurš piedalās tenisa sacensībās vai vienkārši spēlē "uz punktiem" treniņos!

Tenisa spēle sastāv no 4 galvenajiem aspektiem - tehnikas, fiziskās sagatavotības, psiholoģijas un stratēģijas. Psiholoģija ir kaut kas vairāk kā teiciens ''davaj saņemies''. Psiholoģija ir tenisista saruna ar sevi, kas tieši ietekmē viņa sniegumu, rezultātu, kā arī ilgtermiņa motivāciju.

E-LEKCIJĀ UZZINĀSI PAR:

  • Pozitīvās domāšanas spēku
  • Pirms spēles sagatavošanos 
  • Koncentrēšanos spēles laikā
  • Pēc spēles pašanalīzi
  • Motivāciju un tās saglabāšanu

E-LEKCIJU VADĪS:

Rihards Emuliņš ir tenisa treneris ar 15 gadu pieredzi darbā Latvijā un ārzemēs. Rihards ir spējis iekļūt ATP vienspēļu un dubultspēļu reitingos, pārstāvējis Latvijas izlasi Deivisa kausa izcīņā, uzvarējis Latvijas čempionātā vienspēlēs un dubultspēlēs, kā arī kļuvis par BUCS (British Universities and Colleges Sport) līgas čempionu University of Stirling sastāvā un ir šī brīža 5. vietas īpašnieks Latvijas tenisa reitingā. Rihards ir raidījuma ‘’Tenisamānija’’ vadītājs, webtennistraining.com izveidotājs un tenisa grāmatas "Shortcut To Success" autors.

ARĪ ŠAJOS APSTĀKĻOS MĒS VARAM UZLABOT SAVU TENISU, IEMĀCOTIES KAUT KO JAUNU, UN ATVĒLOT LAIKU TAM, KAM IEPRIEKŠ MUMS PIETRŪKA LAIKA!

Date: Sunday, March 7th 2021


Cena: 15.00 euro

Pēc pieteikuma aizpildīšanas, uz Tavu e-pastu tiks nosūtīts rēķins, pēc kura apmaksas būs apstiprināta Tava dalība e-lekcijā un tiks nosūtīta pieeja e-lekcijas tiešraidei Zoom platformā. Cilvēku skaits ierobežots.

Piesakies E-lekcijai 

"Tenisa Psiholoģija"

Copyright © webtennistraining.com